Трапезен стол MONZA еко кожа - тъмнобежов
- Доставка до: 3 работни дни
- Наличност: В наличност
- Модел: bm22572298
- Тегло: 4.95кг
Прегледи на продукта: 7
€54.33 (106.26 лв.)
MONZA еко кожа е удобен трапезен стол, чийто дизайн съчетава стил, комфорт и висококачествени материали. Моделът има удобни седалка и облегалка от еко кожа и стабилна основа от праховобоядисан метал. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Характеристики | |
| Височина | 89 см |
| Височина седалка от земята | 50 см |
| Дълбочина | 52 см |
| Дълбочина седалка | 41 см |
| Дължина облегалка | 39 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
| Материал | Еко кожа |
| Материал - крака/база | Праховобоядисан метал |
| Тип стол | Трапезен |
| Цвят крака/база | Черен |
| Ширина | 43 см |
| Ширина седалка | 43 см |