Работен офис стол Sonata 7590 - черен
- Наличност: В наличност
- Модел: bm22571798
- Тегло: 12.50кг
- EAN: 380101202943
Прегледи на продукта: 9
€123.48 (241.50 лв.)
UniCredit Consumer Financing
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
123
.48 евро
(241
.50 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Работният стол Sonata 7590 е практичен избор, който лесно може да се впише както в интериора на офиса, така и в домашна обстановка. Той е с регулируема височина, люлеещ механизъм, регулируеми подлакътници и лумбална опора. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Характеристики | |
| Височина седалка от земята | 45 - 55 см |
| Газов амортисьор | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 62 см |
| Дълбочина | 64 см |
| Дълбочина седалка | 49 см |
| Дължина облегалка | 49 см |
| Коригиране височина | да |
| Лумбална опора | да |
| Максимално натоварване | 120 кг |
| Материал | Мрежа |
| Материал подлакътници | Полипропилен + мрежа |
| Повдигащи се подлакътници | да |
| Подлакътници | да |
| Регулируем люлеещ механизъм | да |
| Тип колелца | Силиконови |
| Тип механизъм | Tilt tension - с функция за люлеене или фиксиране в изправена позиция |
| Тип на база | Полипропилен |
| Тип стол | Работен стол |
| Цялостна височина | 94 - 104 см |
| Ширина с подлакътници | 67 см |