Работен офис стол Sonata 7034 М - розов
- Доставка до: 3 работни дни
- Наличност: В наличност
- Модел: bm22572158
- Тегло: 9.30кг
Прегледи на продукта: 7
€55.74 (109.02 лв.)
Работният стол Sonata 7034 М е практичен модел с подлакътници и газов амортисьор за регулиране на височината. Изработен е от здрава текстилна мрежа и стабилна полипропиленова основа с колелца. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Характеристики | |
| Височина седалка от земята | 40 - 52 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 54 см |
| Дълбочина | 56 см |
| Дълбочина седалка | 47 см |
| Дължина облегалка | 46 см |
| Максимално натоварване | 100 кг |
| Материал | Мрежа |
| Материал подлакътници | Полипропилен |
| Тип колелца | Полипропиленови - подходящи за мека настилка |
| Тип механизъм | Газов механизъм за регулиране на височината |
| Тип на база | Полипропилен |
| Тип подлакътници | Фиксирани |
| Тип стол | Работен стол |
| Цялостна височина | 86 - 98 см |
| Ширина с подлакътници | 60 см |