Работен офис стол Memo 7543 - бордо
- Доставка до: 3 работни дни
- Наличност: В наличност
- Модел: bm21571777
- Тегло: 12.90кг
- EAN: 380101203324
Прегледи на продукта: 15
€190.51 (372.60 лв.)
UniCredit Consumer Financing
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
190
.51 евро
(372
.60 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Работният офис стол Sonata 7543 е идеалното съчетание от комфорт и висококачествена изработка. Неговото удобство се дължи на големия брой екстри, сред които лумбална опора, регулируеми подлакътници, заключване в позиция и люлеещ механизъм. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Характеристики | |
| Коригиране на ъгъла на подлакътниците | да |
| Височина седалка от земята | 44 - 54 см |
| Газов амортисьор | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 66 см |
| Дълбочина | 74 см |
| Дълбочина седалка | 49 см |
| Дължина облегалка | 56 см |
| Заключване в позиция | да |
| Изнасяне и прибиране на подлакътниците (напред и назад) | да |
| Коригиране височина | да |
| Коригиране на височината на подлакътниците | да |
| Лумбална опора | да |
| Максимално натоварване | 130 кг |
| Материал | Мрежа |
| Материал подлакътници | Полипропилен |
| Подлакътници | да |
| Регулируем люлеещ механизъм | да |
| Тип колелца | Силиконови |
| Тип механизъм | Мултиблок - заключване в различни позиции |
| Тип на база | Алуминий |
| Тип стол | Работен стол |
| Цялостна височина | 100 - 110 см |
| Ширина с подлакътници | 56 см |