Президентски офис стол Sonata 6518 - черен
- Доставка до: 3 работни дни
- Наличност: В наличност
- Модел: bm22572403
- Тегло: 15.00кг
Прегледи на продукта: 2
€127.00 (248.40 лв.)
UniCredit Consumer Financing
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
127
.00 евро
(248
.40 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Президентският офис стол Sonata 6518 има удобен и изчистен дизайн, който лесно може да се впише във всяко едно помещение. Той е изработен от здрава метална база и разполага с удобни, меки подлакътници. Моделът притежава функция за люлеене или фиксиране в изправена позиция и газов амортисьор за регулиране на височината. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Характеристики | |
| Височина седалка от земята | 49 - 59 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 64 см |
| Дълбочина | 67 см |
| Дълбочина седалка | 46 см |
| Дължина облегалка | 62 см |
| Максимално натоварване | 130 кг |
| Материал | Еко кожа |
| Материал подлакътници | Еко кожа, Полипропилен |
| Регулируем люлеещ механизъм | да |
| Тип колелца | Полипропиленови - подходящи за мека настилка |
| Тип механизъм | Tilt tension - с функция за люлеене или фиксиране в изправена позиция |
| Тип на база | Метал |
| Тип подлакътници | Фиксирани |
| Тип стол | Президентски |
| Цялостна височина | 111 - 121 см |
| Ширина с подлакътници | 62 см |