Президентски офис стол Sonata 6081 - бежов
- Доставка до: 3 работни дни
- Наличност: В наличност
- Модел: bm22571930
- Тегло: 18.00кг
Прегледи на продукта: 7
€138.29 (270.48 лв.)
UniCredit Consumer Financing
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
138
.29 евро
(270
.48 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Президентски офис стол 6081 от серията офис столове на Sonata е комфортен директорски стол, изработен от еко кожа, с удобна висока облегалка и стабилна метална база и подлакътници. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Характеристики | |
| Височина седалка от земята | 46 - 56 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 64 см |
| Дълбочина | 64 см |
| Дълбочина седалка | 50 см |
| Дължина облегалка | 62 см |
| Максимално натоварване | 130 кг |
| Материал | Еко кожа |
| Материал подлакътници | Хром / Еко кожа |
| Материал серия | Forma, Vivid |
| Подлакътници | да |
| Регулируем люлеещ механизъм | да |
| Тип колелца | Полипропиленови - подходящи за мека настилка |
| Тип механизъм | Tilt tension - с функция за люлеене или фиксиране в изправена позиция |
| Тип на база | Хром |
| Тип стол | Президентски |
| Цялостна височина | 108 - 118 см |
| Ширина с подлакътници | 66 см |