Президентски офис стол Sonata 5028 - черен
- Наличност: В наличност
- Модел: bm22571731
- Тегло: 26.75кг
- EAN: 380101203107
Прегледи на продукта: 7
€316.92 (619.84 лв.)
UniCredit Consumer Financing
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
316
.92 евро
(619
.84 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Президентският офис стол Sonata 5028 се отличава с изчистен и стилен дизайн. Изработен е от висококачествена еко кожа и стабилна хромирана основа. Моделът разполага още и с регулируем люлеещ механизъм, както и газов амортисьор за регулиране на височината. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Характеристики | |
| Височина седалка от земята | 45 - 55 см |
| Газов амортисьор | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 70 см |
| Дълбочина | 80 см |
| Дълбочина седалка | 52 см |
| Дължина облегалка | 71 см |
| Коригиране височина | да |
| Максимално натоварване | 130 кг |
| Материал | Еко кожа |
| Материал подлакътници | Хром / Еко кожа |
| Подлакътници | да |
| Регулируем люлеещ механизъм | да |
| Тип колелца | Полипропиленови |
| Тип механизъм | Tilt tension - с функция за люлеене или фиксиране в изправена позиция |
| Тип на база | Хром |
| Тип стол | Президентски |
| Цялостна височина | 116 - 126 см |
| Ширина с подлакътници | 68 см |