Метален стелаж модел Memo-Star Plus 180x120x45 см, до 250 кг на рафт - бял
- Доставка до: 3 работни дни
- Наличност: В наличност
- Модел: bm20570666
- Тегло: 25.00кг
- EAN: 3801012004706
Прегледи на продукта: 324
€84.67 (165.60 лв.)
UniCredit Consumer Financing
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
84
.67 евро
(165
.60 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Метален стелаж модел Memo-Star Plus 180x120x45 см, до 250 кг на рафт - бял
Метален тежкотоварен стелаж с универсално приложение. Изработен е от прахово боядисан метал и 5 рафта от МДФ, като всеки от тях е с максимално натоварване до 250 кг. Стелажът позволява регулиране на височината на рафтовете. Неговото сгобяване е бързо и лесно чрез безболтова система за монтаж.
| Характеристики | |
| Брой рафтове | 5 бр. |
| Височина | 180 см |
| Дълбочина | 45 см |
| Максимална товаропоносимост на един рафт | 250 кг |
| Материал | Прахово боядисан метал |
| Материал рафт | МДФ |
| Регулируема височина на рафтове | да |
| Тип шкаф | Стелаж |
| Ширина | 120 см |