Метален стелаж MEGA 177x120x60 см, до 600 кг на рафт - цинк
- Доставка до: 3 работни дни
- Наличност: В наличност
- Модел: bm22572172
- Тегло: 32.50кг
Прегледи на продукта: 7
€155.23 (303.60 лв.)
UniCredit Consumer Financing
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
155
.23 евро
(303
.60 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
MEGA е метален стелаж с размери 177x120x60. Той е удобен и има универсално приложение. Разполага с 4 МДФ рафта, всеки с максимално натоварване до 600 кг. Стелажът е много лесен за сглобяване, тъй като има подробни инструкции за монтаж. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Характеристики | |
| Брой рафтове | 4 бр. |
| Височина | 177 см |
| Дълбочина | 60 см |
| Максимална товароносимост на един рафт | 600 кг |
| Материал | Галванизиран метал |
| Материал рафт | МДФ |
| Регулируема височина на рафтове | да |
| Тип шкаф | Стелаж |
| Ширина | 120 см |