Метален шкаф Sonata CR-1269 KM
- Наличност: В наличност
- Модел: bm22571722
- Тегло: 46.00кг
- EAN: 380101203115
Прегледи на продукта: 16
€289.29 (565.80 лв.)
UniCredit Consumer Financing
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
289
.29 евро
(565
.80 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
| Характеристики | |
| Брой рафтове | 3 бр. |
| Височина | 185 см |
| Дълбочина | 40 см |
| Заключване | да |
| Комбинирани врати (огледални/плътни) | да |
| Максимална товаропоносимост на един рафт | 40 кг |
| Материал | Праховобоядисан метал |
| Огледални врати | да |
| Плъзгащи врати | да |
| Покритие | Гладко |
| Регулируема височина на рафтове | да |
| Тип шкаф | За документи |
| Цвят | Светло сив (RAL 7035) |
| Ширина | 90 см |