Метален шкаф Sonata CR-1235 E L 90 - сив
- Наличност: В наличност
- Модел: bm22571744
- Тегло: 41.00кг
- EAN: 380101202993
Прегледи на продукта: 9
€250.48 (489.90 лв.)
UniCredit Consumer Financing
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
250
.48 евро
(489
.90 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Металният шкаф Sonata CR-1235 E L е подходящ за офиси с голям обем документация. Моделът е със заключване и 4 рафта с регулируема височина. Размери: ш. 90 см / д. 40 см / в. 185 см. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Характеристики | |
| Брой рафтове | 4 бр. |
| Височина | 185 см |
| Вместимост стандартни класьори А4 - 7 см | 60 бр. |
| Дълбочина | 40 см |
| Заключване | да |
| Максимална товаропоносимост на един рафт | 40 кг |
| Материал | Праховобоядисан метал |
| Плътни врати | да |
| Покритие | Гладко |
| Регулируема височина на рафтове | да |
| Тип шкаф | За документи |
| Цвят | Светло сив (RAL 7035) |
| Ширина | 90 см |