Кресло Sonata LANE, Бежово, Здрава конструкция
- Доставка до: 3 работни дни
- Наличност: В наличност
- Модел: bm22572841
- Тегло: 12.50кг
- EAN: 3801012044597
Прегледи на продукта: 5
€218.73 (427.80 лв.)
UniCredit Consumer Financing
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
218
.73 евро
(427
.80 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Кресло Sonata LANE, Бежово, Здрава конструкция
LANE е кресло с модерна визия, здрава конструкция и елегантни крака от метал. Извитата му облегалка и комфортната седалка, покрити с висококачествена дамаска, гарантират уют и удобство на всеки, който се настани в него. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Характеристики | |
| Вид гарнитура | Фотьойл |
| Височина | 75 см |
| Височина облегалка | 28 см |
| Височина седалка от земята | 47 см |
| Дълбочина на модул | 54 см |
| Дължина | 69 см |
| Крака | Метал |
| Материал | Дамаска |
| Ширина | 68 см |