Кресло Sonata Karin, Жълто, HLR, Въртяща функция
- Доставка до: 3 работни дни
- Наличност: В наличност
- Модел: bm22572525
- Тегло: 23.00кг
- EAN: 3801012047505
Прегледи на продукта: 7
€328.80 (643.08 лв.)
UniCredit Consumer Financing
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
328
.80 евро
(643
.08 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Кресло Sonata Karin, Жълто, HLR, Въртяща функция
KARIN е стилно кресло с модерен дизайн и интересна, елегантна форма. Изработено е от висококачествена дамаска и здрава конструкция, а основата му е с въртящ механизъм за по-голямо удобство. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Характеристики | |
| Вид гарнитура | Фотьойл |
| Височина | 76 см |
| Въртяща функция | да |
| Дължина | 77 см |
| Материал | Дамаска |
| Материал конструкция | Дърво / Метал |
| Материал пълнеж | Силиконова вата, Покет пружини |
| Ширина | 79 см |