Президентски офис стол Sonata 6077-1 - черен
- Доставка до: 3 работни дни
- Наличност: В наличност
- Модел: bm22572229
- Тегло: 13.50кг
Прегледи на продукта: 6
€109.37 (213.90 лв.)
UniCredit Consumer Financing
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
109
.37 евро
(213
.90 лева)
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро
(
. лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Президентски офис стол 6077-1 от серията офис столове на Sonata е комфортен модел, изработен от еко кожа, със стабилна хромирана база. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Характеристики | |
| Височина седалка от земята | 48 - 58 см |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на звезда | 60 см |
| Дълбочина | 54 см |
| Дълбочина седалка | 48 см |
| Дължина облегалка | 55 см |
| Максимално натоварване | 130 кг |
| Материал | Еко кожа |
| Материал подлакътници | Полипропилен |
| Регулируем люлеещ механизъм | да |
| Тип колелца | Полипропиленови - подходящи за мека настилка |
| Тип механизъм | Tilt tension - с функция за люлеене или фиксиране в изправена позиция |
| Тип на база | Хром |
| Тип подлакътници | Фиксирани |
| Тип стол | Президентски |
| Цялостна височина | 103 - 113 см |
| Ширина с подлакътници | 62 см |